دستور تهیه نوشیدنی‌ سرد سازگار با گوشت و غذای دریایی

دستور تهیه نوشیدنی‌ سرد سازگار با گوشت و غذای دریایی

دستور تهیه نوشیدنی‌ سرد سازگار با گوشت و غذای دریایی

همه ما از مضرات الکل آگاهیم فرقی ندارد که آن را مستقیما سرو کنیم یا با یک نوشیدنی سرد ، مصرف الکل به هر شکلی می‌تواند موجب از بین رفتن سلول‌های مغزی ما شود. با این حال شاید گاهی از طعم تکراری نوشیدنی‌های غیرالکلی خسته شویم و گمان کنیم که محکوم به تکرار طعم‌های تقریبا یکسان هستیم. چنین تفکری نتیجه استفاده مداوم از محصولات کارخانه‌ای موجود در بازار است که به علت استفاده از اسانس‌های شیمیایی، عموما طعم‌های یکسانی دارند.

امروز می‌خواهیم با ارائه دستور تهیه چند نوشیدنی سرد غیرالکلی بی‌نظیر نظرتان را درباره انواع نوشیدنی سرد غیرالکلی تغییر دهیم و کاری کنیم که خودتان پس از خواندن این مقاله آستین‌هایتان را بالا بزنید و نوشیدنی سرد مخصوص به خود را خلق کنید.

‌نوشیدنی سرد «مارگاریتا»

مارگاریتا نوعی نوشیدنی سرد است که حتما همراه با یخ سرو می‌شود. شک نداشته باشید که اگر یک بار این نوشیدنی را امتحان کنید مزه آن تا مدت‌ها روی زبانتان باقی خواهد ماند. برای ساختن این نوشیدنی، شما نیازمند یک و نیم لیوان آب لیمو ترش، کمی شربت آب لیمو، کمی آب پرتغال و یخ هستید. بعد از آماده کردن مواد، کافی است همه آن‌ها را در مخلوط کن بریزید و آنقدر هم بزنید تا یک دست شوند. برای زیباتر شدن لیوان مارگاریتایتان می‌توانید دور لیوان را با نمک و شربت آب لیمو تزئین کنید.

دستور تهیه نوشیدنی‌ سرد سازگار با گوشت و غذای دریایی

‌نوشیدنی سرد «مای تای»

نوشیدن این نوشیدنی به افرادی توصیه می‌شود که به دنبال مزه‌های عجیب و ملموس هستند. این نوشیدنی ترکیبی ترش از مرکبات را به شما عرضه می‌کند. برای ساختن این نوشیدنی نیازمند یک و نیم لیوان آب آناناس، یک و نیم لیوان آب زغال اخته و یک قاشق غذا خوری آب‌ لیمو هستید. راه حل ساخت این نوشیدنی سرد نیز ساده است، کافی است همه مواد را در یک ظرف بریزید و به خوبی هم بزنید. برای تزئین لیوان مای تای خود می‌توانید از یک برش آناناس استفاده کنید.

دستور تهیه نوشیدنی‌ سرد سازگار با گوشت و غذای دریایی

‌نوشیدنی سرد «پیناکولادا»

نوشیدنی‌ سرد پیناکولادا یکی از بهترین مکمل‌های غذای باربیکیو شده است. راه حل ساخت این نوشیدنی ساده است، فقط کافی است چهار لیوان آب آناناس را به همراه چهار قاشق بستنی وانیلی و کمی یخ داخل مخلوط کن بریزید و آن قدر هم بزنید تا یک نوشیدنی یک دست برایتان آماده شود. برای تزئین لیوان پیناکولادا می‌توانید از گیلاس و آناناس استفاده کنید.

‌نوشیدنی سرد «کوسمو»

‌نوشیدنی سرد کوسمو انتخابی محبوب برای افرادی است که می‌خواهند موفقیت خود را جشن بگیرند. برای ساختن این نوشیدنی نیازمند دو لیوان لیموناد، یک قاشق غذا خوری سیروپ توت‌فرنگی و کمی آب لیموی تازه هستید. برای ساختن این نوشیدنی تنها کافی است مواد ذکر شده را با هم ترکیب کنید.

مغز انسان به صورت پیش فرض، مزه‌های مختلف را در خود ذخیره کرده است. برای مثال وقتی شما به لیمو فکر می‌کنید، می‌توانید مزه آن را تصور کنید. حال اگر دوست دارید نوشیدنی مخصوص به خود را ابداع کنید، تنها کافی است چشمانتان را ببندید و تصور کنید کدام مزه‌ها در کنار هم یک هارمونی بی‌نقص و جذاب تشکیل می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code