بهترین دسرهای پذیرایی برای مهمانان

دسرهای پذیرایی خوشمزه

این روزها پذیرایی از مهمان به طبخ وعده‌های غذایی محدود نمی‌شود. میزبان‌ها سعی می‌کنند با تهیه دسرهای پذیرایی خوشمزه، از مهمانان خود پذیرایی کنند. خوراکی‌های متنوع یکی از اعضای اصلی مهمانی‌های ما هستند. تفاوتی ندارد که در مجلس عروسی حضور داشته باشید یا یک دورهمی دوستانه! همیشه خوردنی‌های مختلفی برای استفاده در مهمانی‌ها وجود دارد.

در این مقاله قصد داریم در مورد دسرهای پذیرایی صحبت کنیم که می‌توانید از آن‌ها به عنوان میان وعده یا پیش غذا استفاده کنید.

دسرهای پذیرایی خوشمزه

بهترین دسرهای پذیرایی برای مهمانان

از دسرهای پذیرایی که می‌توانید برای مهمانان خود از آن استفاده کنید، دسر زعفرانی است. تهیه آن ساده است و زمان زیادی از شما نمی‌گیرد. با این حال طعم بسیار خوشمزه‌ای دارد. دسر زعفرانی در کنار ژله‌های دیگر نمای جذابی برای سفره شما ایجاد می‌کند.

دسر ساده تارت بستنی از دیگر انتخاب‌هایی است که می‌توانید برای پذیرایی از مهمان داشته باشید. این دسر برای فصل‌های گرم سال بسیار خوشمزه است. اگر در مهمانی شما کودکان نیز حضور دارند، حتما تارت بستنی را در میان دسرهای پذیرایی خود قرار دهید.

یکی دیگر از دسرهای پذیرایی که می‌توانید به عنوان یک میزبان خلاق برای مهمانان خود تدارک ببینید، دسر ساده پودینگ تخم شربتی است. می‌دانید که تخم شربتی خواص بسیار زیادی دارد. نوشیدن شربت‌های حاوی این دانه‌ها در فصل گرما بسیار توصیه شده است. پودینگ تخم شربتی یکی از انتخاب‌های خلاقانه و خاص برای پذیرایی است. در این پودینگ می‌توانید از میوه‌های مختلف استفاده کنید.

انواع دیگر دسر برای پذیرایی

دسر برای پذیرایی

تنوع دسرهای پذیرایی بسیار زیاد است. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و مهمانانتان دسرهای متنوعی برای آن‌ها تهیه کنید. دسر ژله رنگین کمان انتخاب خوب دیگری برای پذیرایی است. تهیه این دسر زمان زیادی نیاز دارد، اما کار سختی نیست. دسر رنگین کمان جلوه سفره پذیرایی شما را چند برابر می‌کند و هنرتان را به مهمانان نشان می‌دهد. با استفاده از بستنی ساده و چند رنگ ژله می‌توانید این دسر خوشمزه و خوش ظاهر را درست کنید. اگر بتوانید در کنار سایر مواد از میوه‌های خرد شده نیز در دسر رنگین کمان استفاده کنید، مزه آن بهتر می‌شود. ژله میوه‌ای از دیگر دسرهای پذیرایی بسیار خوشمزه و پر طرفدار است. این نوع دسر بسیار راحت تهیه می‌شود و به زمان زیادی نیز نیاز ندارد. تنها باید زمان مناسبی برای بسته شدن ژله در نظر داشته باشید.

در ادامه چند مورد دیگر از دسرهای پذیرایی که برای مهمانی‌های دوستانه و ساده مناسبند را نام برده‌ایم.

  • فرنی
  • شیربرنج
  • دسر بیسکویتی بدون فر
  • دسر هندوانه
  • دسر ایرمیک توت فرنگی
  • شیک‌ها، اسموتی‌های و گلاسه‌ها.
  • نوشیدنی‌های گرم مانند هات چاکلت و نسکافه.

نیازی نیست به سراغ دسرهایی بروید که تهیه آن‌ها سخت است و به مواد زیادی نیاز دارد. شما با مواد ساده‌ای که اکثر آن‌ها در خانه هستند، می‌توانید به بهترین نحو از مهمانان خود پذیرایی کنید. سعی کنید سلیقه مهمانان خود را بشناسید و متناسب با آن در مورد انتخاب دسرهای پذیرایی تصمیم بگیرید. به عنوان مثال اگر افرادی با سنین بالاتر مهمان شما هستند، به سراغ دسرهای سنتی بروید. اما اگر میزبان جوانان هستید، دسرهای کافه‌ای و امروزی تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 × 1 =